loader image

Deniz & Aral

Düğünümüzde Aslı ve Ayselin'le çalışmak yaptığız en iyi seçimlerden biriydi. Ben fotoğrafların ışığı, rengi, tarzı konusunda çok seçiciydim. Resmen kabuslar görüyordum, düğün bitmiş, fotoğraf çekilmemiş filan 🙂 Asla geri gelmeyecek, en kıymetli anlarınızı, çevresinin farkında olan, estetik algısı yüksek gözlerin fotoğraflaması çok değerli. Benim düğün sırasında fark edemediğim ne detayları Aslı ve Ayselin görmüş, fotoğraflamış. Fotoğraflar elimize geçtiğinde şaşkınlık ve hayranlıkla inceledim. Bir fotoğrafta eşim ve ben birbirimize sarılmışız ama kamera arka planda mutluluk gözyaşları döken annemin yüzüne odaklanmış. Başka bir fotoğrafta en yakın arkadaşım ben farketmeden saçlarımı düzeltiyor... "Bizi şöyle sarılırken çeker misin? Duvağım dalgalansın. Çiçeğim de şöyle çıksın." diyebileceğiniz tonla ekip var. Fotoğraf Sandığı'nın farkı sadece pozlarınızı değil, hazine gibi anları yakalamaları. Pozları da muhteşem çekiyorlar o ayrı. Ama o "anlarda" o kadar etraflarının farkındalar, o bir anlık fotoğraflarda bile o kadar güzel kompozisyonlar oluşturuyorlar ki sanatlarına hayran olmamak imkansız. Bir de tabii o kadar içten, cana yakın, samimi ve rahatlar ki, sizi en güzel gününüzde gün boyu takip eden insanların arkadaşınız gibi olması sizi çok rahatlatıyor. Biz sonradan "gibi"yi attık, iyi ki arkadaşımız oldular 🙂 ama arkadaşlık başka, yaptıkları işin kalitesi, profesyonellikleri, sanatçı gözleri bambaşka!

Beste & Sevgin

Düğün fotoğraflarımızı çok rahat, pozitif, içimize sinen şekilde yapılması için ellerinden geleni yapan pırlanta gibi insanlar. Fotoğraf ve videomuz beklentimizin çok çok üzerindeydi. Emekleri ve daha da önemlisi bizi anlayan gerçek birer dost oldukları için çook mutluyuz. İyi ki tanıştık.

Seda & Özgür

Hem işlerini hem kendilerini çok sevdiğim bir ekip. Temmuz ayında gerçekleşen düğünümüzü mükemmel kadrajlarıyla ölümsüzleştirdiler, klişelerden uzak fotoğraflar seviyorsanız işi tamamen onlara bırakıp anı yaşayın.

Gülce & Ali

Fotoğraf Sandığı ile çalışmak düğün sürecinde verdiğimiz en doğru karardı diyebilirim! Bizim için düğünde en önemli şey müzik ve fotoğraf/video idi. Geriye bir tek fotoğraflar ve videolar kalıyor... Ve bize Fotoğraf Sandığı sayesinde o kadar güzel fotoğraflar kaldı ki... Fotoğrafa baktığımızda bile o an canlanıyor gözümüzde. Bir arkadaşım fotoğraflar ilk geldiğinde şöyle bir cümle kurdu; "bu fotoğraflarda gecenin büyüsü var ". Fotoğraflarımız o kadar kaliteli ve canlı ki gerçekten gecenin tüm enerjisi yansımış. Biz muhteşem düğün fotoğrafları dışında ayrıca iki güzel dost da kazandık. Aslı ve Ayselin... Tüm ekip çok içten ve yetenekli! Özellikle belgesel fotoğrafçılığından gelme oldukları için anı yakalamakta çok iyiler! Biz evlenecek herkese onları öneriyoruz.

Melike & Olgu

Enerjisiyle eğlencemize ve baştan sona gülümseyerek hatırladığımız günümüze ortak olan süper ekip! Doğal anları nefis yakalayan gözleri var. Düğün filmi ise bizim en çok sevdiğimiz. Siz eğlenirseniz sizinle eğlenip, neşenize neşe katacaklarından ve size dönüp dönüp fotoğraflarınıza bakıp, düğün filminizi izlediğinizde o günü yaşıyormuş gibi hissettireceklerinden hiç süphem yok.

İrem & Anıl

izmir_dugun_fotografcisi
İyi ki en özel günümüzü Fotoğraf Sandığı'na emanet etmişiz; çünkü sabahtan itibaren düğünün sonuna kadarki anılar fotoğraflarla sonsuz oluyormuş ve bu çok önemliymiş! O günü fotoğraflara bakınca hatırlıyor ve yeniden yaşıyoruz. Fotoğraflar mı? Kesinlikle muhteşem! Yaşayan, o an'ları, hisleri yansıtan müüüüükemmel fotoğraflar çıkmış ortaya.

İrem & Anıl

Mükemmel ekip, harika insanlar, iyiki sizlerle tanıştık.. Bizim düğünümüzü bizimle yaşadılar, bizim kadar yoruldular, bir an olsun yanımızdan ayrılmadılar, ne zaman baksak ellerinde makinelerini ve gülümsemelerini gördük. Özel bir gününü mü var, arayın konuşun güzel insanlarla tanışın.