loader image

Düğünde Oturmaya Gelmedik Tabii

‘Oturmaya mı geldik?’ temalı düğünleri evlenecek olan çiftlerimize çok çok tavsiye ediyoruz, zira hiçbir tema bu kadar ballı kaymak olmuyor. 

Bu düğün için ilk olarak ideal olan orkestra, müzik grubu veya DJ ile anlaşıyorsunuz. Sevdiğiniz müzikleri, kendinizi iyice ifade etmeyi unutmayın. 

Daha sonra düğününüz için kurtlu arkadaşlara ve tanıdıklara ihtiyaç var ki müzik çalmaya başladığı gibi herkesler kendini piste atıp kurtlarını dökmeye başlasın. 

Ve tabii ki bir de bizim gibi cengaver bir fotoğraf ve video ekibine  ihtiyacınız var. Her türlü topuklu ayakkabının altında ezilme riskini göze alabilecek, eldeki kadehlerden kendini ve fotoğraf makinasını cesurca koruyup çekime devam edebilecek, pist hınca hınç dolu olsa da mutlaka kendine bir totoluk yer açabilecek, çekim sırasında dans edenlerden yediği kol, ayak darbelerine karşı dirençli olup yılmayacak ve tüm bunlar olurken de böyle güzel fotoğraflar ve video çekip size o günü hatırlatacak bir fotoğraf ve video ekibine 🥰

Bir de sevgili gelin ve damat, böyle bir düğün için her koşulda sizin mutluluğunuza ve enerjinize ihtiyaç var. Önce siz o pisti güleryüzünüzle dolduracaksınız ki sizi görenler saçtığınız neşeye yakın olsun diye koşa koşa yanınıza gelecek.

Şimdi anlaştığımıza göre ‘oturmaya mı geldik?’ temalı düğünleriniz için bizi aramaya başlayın. Eğlenceye fora yelken…